Seo на этапе разработки

SEO для нового сайту

SEO на етапі розробки має стати обов'язковим пунктом в технічному завданні на проект. Закладіть надійний фундамент для свого бізнесу, виконайте максимальну кількість SEO рекомендацій до старту сайту, щоб в майбутньому не переробляти і не правити проект.

Luxeo / Seo просування / Seo на етапі розробки

SEO на етапі розробки

Після розробки сайту, за статистикою, власники витрачають ще від 30 до 70% бюджету на seo доопрацювання.

Це відбувається через те, що часто просування сайту починається вже після запуску проекту. Тому власник отримує нескінченну кількість технічних завдань на виправлення і доопрацювання.

Також це затримує старт проекту на кілька місяців, що неприпустимо для багатьох ніш.

Краще рішення на сьогодні – це seo на етапі розробки. Правильніше – заздалегідь скласти семантичне ядро, спроектувати структуру сайту, створити сайт спочатку без грубих помилок в оптимізації. Це набагато простіше і є менш витратним, ніж переробляти вже готовий проект.

При такому підході ви заощадите час, гроші і нерви.

Наші фахівці передбачать максимальну кількість рекомендацій від пошукових систем, щоб ви відразу отримали “заточений” під seo-просування сайт. Це буде комплекс робіт по оптимізації сайту, які спрямовані на підготовку проекту до запуску.

Sео на етапі розробки повинен стати обов’язковим пунктом в технічному завданні на проект.

Потрібно максимально відповідально поставитися до свого проекту, адже ваш сайт – це довгостроковий проект, який повинен приносити прибуток.

З нашого досвіду, продумували seo-фактори на етапі розробки не більше 10% всіх сайтів. А це позбавляє спочатку не оптимізовані сайти можливого потенціалу. SEO на етапі розробки економить вам час, гроші і нерви.

Закладіть надійний фундамент для свого бізнесу, виконайте максимальну кількість sео – рекомендацій до старту сайту, щоб в майбутньому не переробляти і не правити проект.

Кому підійде

Практично будь-який Інтернет-проект потребує оптимізації під пошукові системи. Якщо це зробити спочатку, ще до розробки сайту, то Ви заощадите час і гроші. А ще – нерви. Це не жарт, перевірено багато разів. Оптимізований сайт, відразу після запуску, має більші шанси отримати високі позиції, якщо він вже для цього підготовлений.

Як все відбувається?

Ви подаєте заявку, заповнюючи форму або зателефонувавши по телефону. Наш менеджер зв’язується з Вами для заповнення невеликої анкети (брифа). В ході переговорів визначаються цілі та завдання, вимоги і бажані результати.

Наші фахівці проводять аудит ніші, конкурентів і ситуації в цілому. Згодом складають список необхідних завдань для проектування нового сайту.

SEO-спеціаліст вже на етапі розробки зможе:

 • спрогнозувати трафік. Навіть на ранньому етапі часто можна провести аналіз ніші, сезонності, тематики, конкурентності та інших важливих показників.
 • зібрати семантичне ядро. Заздалегідь підготовлене ядро допоможе заощадити час при подальшому просуванні. Для великого Інтернет-магазину така робота може зайняти кілька місяців, щоб детально і якісно опрацювати всі категорії і підкатегорії. Також, складаючи список ключових слів, фахівець може виявити шляхи зростання бізнесу. Наприклад, клієнт відмовився від певного бренду товару, але при зборі семантики виявилося, що частотність висока, а конкуренція низька. Тому власник може розширити асортимент і отримати за даними ключовими фразами топові позиції.
 • скласти технічне завдання (ТЗ) на структуру сайту. Часта помилка інтернет-магазинів – незрозуміла, складна, заплутана структура категорій. Даний пункт часто виявляється темою дискусії між агентством, власником, розробником. Зміна структури вже готового сайту, як правило, є трудомістким і витратним процесом.
 • підготувати контент. Вже по готовій структурі фахівець готує технічні завдання на тексти, враховуючи ключові слова і lsi. Потім копірайтер пише тексти. Перед запуском сайту – у Вас весь контент готовий! При іншому підході, після запуску сайту виявляється, що потрібно підготувати 50+ текстів, що займає ще кілька тижнів робіт, а проект в цей час на паузі.
 • підготувати технічне завдання по SEO рекомендаціях. Існує безліч технічних і комерційних чинників, які можна врахувати ще при розробці. Формування мета-тегів, коректна настройка сторінок пагінації, швидкість завантаження сайту і багато іншого. Якщо продумати ці тонкощі на етапі розробки, то ви знову заощадите час і гроші в подальшому.

Чому вигідно співпрацювати з LUXEO:

 • досвід роботи з сайтами різних тематик
 • команда професіоналів своєї справи з відмінною репутацією
 • успішними проектами
 • індивідуальний підхід до кожного проекту
 • ціни нижчі, ніж у західних колег
 • взаємодіємо з Клієнтом на кожному етапі, завжди готові до переговорів, вітаємо продуктивні діалоги і конструктивні дискусії
 • гнучка стратегія ведення проекту в залежності від зміни умов. В процесі роботи постійно аналізуємо ряд важливих показників, вносимо коригування, щоб Клієнт отримав максимальний результат.

Очікуємо від клієнта:

 • готовність до оновлень, змін на сайті
 • оперативний зворотний зв’язок за рекомендаціями, питаннями і запитами
 • можливість діалогу, комунікації в будь-якій зручній формі

ВІДЕОВІДГУКИ

ПРО НАС КАЖУТЬ

Ольга Карпова

Бізнес Школа Крок – BSK


Ми хотіли б подякувати компанії Luxeo за збільшення кількості заявок з сайту.

дивитися відеовідгукдивитися кейс

Віра Єльчик

Телеканал “Сонце”


Величезне спасибі компанії Luxeo. Ви допомогли вивести сайт у ТОП за основними запитами, а також розробили і реалізували успішну стратегію в SMM.

дивитися відеовідгук

Олег Богуславський

Картинг-центр SmartKart


Ми співпрацюємо вже тривалий час. SEO-просування і прогнозуюча аналітика допомогли вивести бізнес на новий рівень.

дивитися відеовідгукдивитися кейс

Олег Торгало

Бутік Аюрведи і східної медицини Rosa


Спасибі Luxeo. Наш сайт потрапив у ТОП за основними для нас ключовими словами, а також збільшився цільовий трафік.

дивитися відеовідгук

Анастасія Свірідовська

Танцювальна студія “Плем’я”


Ми дякуємо інтернет-агентству з маркетингу Luxeo за високий рівень професіоналізму. Рекомендую усім.

дивитися відеовідгукдивитися кейс

Олена Іванницька

Виробник напоїв Cidre Royal


За час співпраці збільшили охоплення аудиторії у 9 разів, завдяки чому ми збільшили обсяги продажів.

дивитися відеовідгук

Регіна Рой

Регіна Рой Strauss Ukraine


Рекомендую Luxeo як надійного партнера. Розробили стратегію для соціальних мереж. За рік було залучено понад 10000 цільових абонентів.

дивитися відеовідгукдивитися кейс

Андрій Окрайченко

Інтернет-магазин “6 енергій”


Разом ми змогли збільшити охоплення клієнтів, витрачені інвестиції окупилися у кілька разів.

дивитися відеовідгук

Команда фахівців

Окрема команда фахівців працює над кожним проектом Luxeo. Серед них:

Знайти правильне посилання, як знайти дорогоцінну перлину - ви шукаєте її протягом тривалого часу, майже втратрачаєте надію, але коли знаходите - всі зусилля виправдовуються

Head of SEO

Владіслав Бодашко

Досвід роботи в SEO: більше 8 років

Успіх - це не ключ до щастя. Щастя є ключ до успіху. Якщо ви любите те, що ви робите, ви досягнете успіху.

Інтернет-маркетолог, SEO-спеціаліст

Надія Король

Досвід роботи в маркетингу: понад 7 років

Ідіть впевнено у напрямку до мрії. Живіть тим життям, яке ви самі собі придумали.

PROJECT-MANAGER

Марина Рубан

Досвід роботи в PM : понад 2 роки

Залог успеха в SEO - 95% технических аспектов + 5% креативного подхода. Но часто именно эти 5% становятся решающими для достижения ТОП1

PROJECT-MANAGER

Надія Галайко

Досвід роботи в PM : понад 2 роки

Внедрение технических требований — это 33% продвижения, 33% ссылок, 33% зависит от “on page”, 1% — это удача. Но выйти в ТОП получится только при 100%.

Директор

Марія Горохова

Досвід роботи: більше 4 років

Відкрийте для себе можливості вашого бізнесу в Інтернеті

Розглянемо можливості
маркетингових каналів

та сформуємо стратегію просування вашого бізнесу в Інтернеті

Марія Горохова

Відповім на усі Ваші запитання

Заповніть заявку

і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 3-х годин

person
phone

* Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Меню
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ