Про нас

Привіт,
ми команда Luxeo

Ми віримо в те, що будь-який клієнт, незалежно від розміру бізнесу, повинен мати доступ до передових технологій просування і розуміти до старту робіт, який результат він отримає на виході.

Luxeo / Про нас

ПРО НАС

Втілюємо ідеї просування
за допомогою сучасних технологій

Компанія Luxeo була заснована у 2015 році, з’єднавши людей, які рухаються однією ідеєю – вивести на новий рівень послугу інтернет-маркетингу. Ми вирішили запропонувати малому бізнесу передові західні технології по розкрутці сайтів та прогнозуванню результатів.

У своїй роботі ми активно використовуємо Data Driven SEO, прогнозну аналітику, сучасні підходи до збору та кластеризації семантики, текстової аналітики та лінкбілдінгу.

Завдяки власним розробкам ми можемо оперативно відслідковувати причини зростання конкурентів і впроваджувати ці існайти для просування сайтів наших клієнтів в інтернеті.

НАШИ ПОСЛУГИ

Надаємо послуги
ефективного просування

SEO

Оптимізація та просування сайта в інтернеті

ДЕТАЛЬНІШЕ

Прогнозна аналітика

Власна розробка з прогнозування трафіку

ДЕТАЛЬНІШЕ

Аудит

Аналіз сайту на відповідність вимогам пошукових систем

ДЕТАЛЬНІШЕ

Консультації

Рекомендації та відповіді на ключові питання

ДЕТАЛЬНІШЕ

НАША МІСІЯ

Вірні своїй місії

Наша місія – надавати передові технології пошукового маркетингу для розвитку бізнесу в інтернеті. Ми віримо в те, що кожен повинен мати можливість отримати доступ до якісного сервісу пошукового маркетингу, розуміти за що платить і що отримає у підсумку.

Наша ключова цінність – турбота про бізнес клієнта, і це проявляється в принципах роботи компанії Luxeo.

НАШИ ПРИНЦИПИ

Команда Luxeo цінує

Чесність

Ще на етапі прогнозування ми розповідаємо клієнту про раціональність застосування тих чи інших інструментів просування.

Прозорість

В кінці кожного місяця ми надаємо звіт про виконану роботу. А також вносимо свої рекомендації згідно з планом просування проекту.

Вимірність

Наші прогнози дозволяють клієнту заздалегідь оцінити рівень окупності інвестицій і вибрати саме ту стратегію просування, яка підходить до специфіки його бізнесу.

Комунікації

Ми розробили гнучку онлайн-систему для підтримки зв’язку з клієнтом на всіх етапах реалізації проекту. Це дозволяє клієнту моніторити статус проекту і вносити проміжні правки та побажання.

НАШІ ЕКСПЕРИМЕНТИ

Творимо, експериментуємо, виступаємо

Команда Luxeo – це, у першу чергу, люди, захоплено зайняті улюбленою справою. Іноді наш офіс перетворюється в міні-лабораторію, в якій ми проводимо експерименти по вдосконаленню і дослідженню технологій просування. Про свої успішні досліди ми розповідаємо на профільних конференціях і пишаємося, що таких доповідей з кожним роком стає все більше.

НАША КОМАНДА

Команда Luxeo - лідери в області просування

Завдяки наполегливій праці, компанія Luxeo потрапила в ТОП 10 рейтингу SEO-компаній України і в ТОП-5 рейтингу Києва за версією CMS-magazine у 2017 році. Наш успіх – це заслуга всієї команди, яка складається з професіоналів у сфері пошукового маркетингу, SEO-просування.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ

НАША КОМАНДА

Ми активно працюємо і активно відпочиваємо

ДІНАЙТЕСЯ МОЖЛИВОСТІ ВАШОГО БІЗНЕСУ В ІНТЕРНЕТІ

Давайте попрацюємо разом
над вашим проектом

Залиште контакти і посилання на ресурс

і ми проведемо аналіз і розповімо Вам про можливості просування у вашій ніші

person
phone
email
language

Що вас цікавить?

* Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Меню
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ